Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Ogłoszenia nieruchomości na skróty

Nieruchomości Chrapów - Oferty sprzedaży nieruchomości

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

158 000 zł4 153 m² 38,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Pięknie zlokalizowana działka w Chrapowie, gmina Dobiegniew, powiat strzelecko-drezdenecki, idealna dla rodziny lub agroturystyki. Na sprzedaż oferujemy działkę o powierzchni 4153 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

799 000 zł261 m² 3 061,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:800 m²

Marzysz o domu, który łączy spokój natury z nowoczesnym komfortem? Prezentujemy wyjątkową willę z 2014 roku w Bierzwniku, położoną zaledwie spacer od jeziora. To idealne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł132 m² 2 492,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 410 m²

Uwaga nowa niższa cena.Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy, stary dom z duszą położony w malowniczej miejscowości Słonów w gminie Dobiegniew w województwie lubuskim.

Szczegóły ogłoszenia

152 000 zł1 513 m² 100,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz atrakcyjnej działki nad jeziorem? Lubisz kontakt z przyrodą? Marzy Ci się dom w pobliżu pięknego, czystego jeziora z pełną infrastrukturą i Mariną? Mamy dla Ciebie ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

440 000 zł64 m² 6 875 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

! 0% prowizji od kupującego! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 64-metrowe mieszkanie w inwestycji Osiedle nad Starą Notecią przy ul. Pierwszej Brygady w Drezdenku. Prezentowana.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł5 156 m² 116,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka nad jeziorem w m. Dobiegniew - wyjątkowe miejsce na Twój dom i rekreację! Działka objęta mpzp tylko W naszym biurze! oferta na wyłączność! Na sprzedaż malowniczo położona.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

750 000 zł139,08 m² 5 392,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:750 m²

Wyjątkowa oferta sprzedaży domu dla osób, które chcą odpocząć od zgiełku miasta jednocześnie pozostając w jego pobliżu. Bierzwnik - 20 min. drogi do Choszczna, 10 do Dobiegniew. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł7 208 m² 166,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Agencja westate ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży działki o powierzchni 7 208 m , położonej w niezwykle malowniczym i unikatowym miejscu - na.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł1 305 m² 513,41 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:2 087 m²

Nieruchomość stanowi grunt zabudowany, złożony z kilku działek o łącznej powierzchni 2087m 2. Na działce posadowione są trzy budynki: biurowo-techniczny oraz dwa garaże. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł215 m² 3 232,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:3 772 m²

Dom mieszkalny o pow. 95,7 m2, + dom stan surowy otwarty o pow. 94,4 m2 z funkcją usługową o pow. 34,8 m2 na działce o pow. 3772 m2 Przedmiotem oferty są dwa domy położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Radęcin

Radęcin(Chrapów + 9 km)

850 000 zł200 m² 4 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:816 m²

Dom Z garażem W lesie, nad jeziorem W radęcinie, gmina dobiegniew, powiat strzelecko-drezdenecki. Do sprzedaży oferujemy wyjątkowy dom w malowniczej okolicy Radęcina, usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rolna Chrapów

Chrapów,lubuskie

51 000 zł1 582 m² 32,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka o powierzchni 1582m2 w bliskiej odległości od jeziora! Obecnie jest to działka ogrodnicza, jednak można wystąpić o warunki pod zabudowę mieszkalną-obok stoją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Chrapów

Chrapów,lubuskie

129 000 zł8 310 m² 15,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Sprzedam 2 sąsiadujące działki budowlane W chrapowie blisko jeziora - 15 zł/m2! nowa niższa cena! Witam Wszystkich:) Oferuję na sprzedaż dwie bardzo atrakcyjne działki budowlane.

Zamknij
+0 km

Kupię

Zamknij